Oprócz wykonywania Reklam Świetlnych, zajmujemy się także oklejaniem witryn sklepowych oraz wszelkiego rodzaju przeszkleń, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Dodatkową opcją jest zabezpieczenie szyb przed promieniowaniem UV lub też dodatkowe przyciemnienie, zapewniające komfort w upalne dni. Poniżej przedstawiamy kilka zastosowań oraz przykłądów.


Oklejanie witryn i przeszkleń

Zajmujemy się wykonywaniem reklam na witrynach firmowych i sklepowych od popularnej „adresówki” wraz z godzinami otwarcia, poprzez grafiki zasłaniające całą powierzchnię witryny. Mamy tutaj do wyboru kilka technologii:

  • Folia wycinana ploterowo w wybranym kolorze lub też w wybranym efekcie. Tutaj szczególnym zainteresowaniem cieszą się folie z efektem szkła piaskowanego, lub też folie tzw. witrażowe, pozwalające na uzyskanie bardzo ciekawych efektów.
  • Jeżeli nie masz możliwości wykonania reklamy świetlnej na budynku, ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie specjalnej folii translucentnej, rozpraszającej światło, wówczas przy zapalonym świetle w nocy, cała witryna będzie stanowiła swego rodzaju wielkopowierzchniową reklamę świetlną.
  • Folia drukowana. Tutaj najpopularniejszym rodzajem folii jest folia One Way Vision (tzw. folia dziurkowana lub autobusowa). Dzięki czemu nie ograniczamy sobie dopływu światła oraz „widoku na świat” Ma ona jednak jedną wadę, kiedy wieczorem mamy zapalone światło, reklama jest mało widoczna, a wszystko co w ciągu dnia było niewidoczne dla obserwatora z zewnątrz, staje się widoczne. Jeżeli zależy nam jednak na prywatności, a nie chcemy ograniczać znacząco dopływu światłą z zewnątrz, dobrym rozwiązaniem będzie wydruk na folii translucentnej, może być także z efektem piaskowanego szkła.

Przyciemnianie Szyb

W trakcie przygotowania…