Wszystko zaczęło się od pasji trzech kolegów i garażu. Tak, można powiedzieć, że jesteśmy typowym przykładem Firmy Garażowej! Połączyła nas pasja do tworzenia, konstruowania i projektowania. Nasza Historia sięga aż roku 2010, kiedy to wspólnie z dwoma kolegami postanowiliśmy połączyć nasze siły i spróbować sił na swoim. Akurat tak się złożyło, że mieliśmy do dyspozycji część budynku, a konkretnie stary garaż przy byłym serwisie samochodowym. Wspólnymi siłami wyremontowaliśmy go i zaczęliśmy naszą przygodę w świecie Reklamy.

Początki nie były łatwe. Nikt z nas nie miał pojęcia o prowadzeniu biznesu, więc byliśmy typowymi samozatrudnionymi i realizowaliśmy wszystkie zlecenia jakie tylko wpadały, często mało opłacalne i można powiedzieć, że przez pierwsze 2 lata balansowaliśmy dosyć mocno na krawędzi, często wychodząc na zero. Ta sytuacja niestety sprawiła, że jeden z kolegów postanowił się wycofać i zostaliśmy w dwójkę.

Budowaliśmy jednak w tym czasie sieć kontaktów, rozwijaliśmy współpracę z drukarniami i innymi agencjami. Uczyliśmy się nowych rzeczy, nabieraliśmy doświadczenia i rozwijaliśmy się. Początkowo mieliśmy aspirację do zostania agencją tzw fullservice i zajmowaliśmy się dosłownie wszystkim (wiadomo na początku, żeby się utrzymać na rynku próbowaliśmy podejmować każde możliwe zlecenie), co w rezultacie doprowadziło do tego, że mieliśmy w naszym portfolio i w naszej ofercie tyle rzeczy, że właściwie ciężko było klientom opisać czym się zajmujemy. Inwestowaliśmy w nowy sprzęt, dodawaliśmy kolejne usługi i trwało to kolejne kilka lat, aż do roku 2016, kiedy powiedzieliśmy STOP!

Doszliśmy do wniosku, że nie można być od wszystkiego i trzeba podjąć decyzję o specjalizacji i wyodrębnieniu kilku konkretnych działów, na których chcemy się skupić. Tak właśnie powstał Warsztat Reklamowy. Nazwa nawiązuje do Naszej Historii, mieścimy się w budynku po byłym warsztacie samochodowym i zajmujemy się Reklamą!

Obecnie zajmujemy już cały budynek byłego warsztatu, a nawet zaczyna nam się robić trochę ciasno 😉 Ciągle inwestujemy i się rozwijamy. Do tej pory udało nam się zakupić:

  • Ploter do wycinania folii o szerokości 130cm
  • Prasę do znakowania odzieży o polu roboczym 40x60cm
  • Frezarkę CNC o polu roboczym 210x310cm i silnikiem o mocy 5kW
  • Drukarkę wielkoformatową z serii HP Latex o szerokości druku 160cm
  • Ploter do wycinania druków po obrysie z laserowym systemem pasowania OPOS

Są też kolejne plany, ale na razie nie będziemy zdradzać, mamy co robić! Zapraszamy do współpracy.