Oferujemy usługę precyzyjnego wycinania, nacinania oraz grawerowania elementów wykonanych ze sklejki, MDF, Drewna, Płyt meblowych oraz innych popularnych materiałów stosowanych w reklamie, budownictwie oraz przemyśle, takich jak: PCV, Pleksi, Dibond, Poliwęglan, Hips, Aluminium, a także wszelkiego rodzaju płyty warstwowe i kompozytowe.


Posiadamy własną maszynę CNC o polu roboczym 210x310cm, dzięki czemu możemy wycinać elementy z pełnych płyt, bez konieczności cięcia ich na mniejsze użytki. Dzięki stołowi przelotowemu możemy wycinać elementy nawet do 4 metrów długości, a dzięki mocy wrzeciona 5Kw, możemy obrabiać także grube i twarde materiały.

Poza oczywistym zastosowaniem w reklamie, bardzo chętnie wycinamy elementy ze sklejki, produkując elementy architektury ogrodowej, stoły, krzesła, szafki i półki. Zdarzało nam się wycinać także blaty robocze do maszyn, pudełka, ramki, obudowy, a także zabawki dla dzieci.

Wykonujemy także panele ścienne i ścianki ażurowe z MDF do samodzielnego malowania, ale dzięki współpracy z lakiernią, możemy zaoferować także elementy wykończone na gotowo, w różnych kolorach i stopniach połysku.

Chętnie podejmujemy się bardziej nietypowych zleceń, także jeżeli masz jakiś pomysł, jednak nie do końca wiesz jak się do niego zabrać, skontaktuj się z nami, a na pewno postaramy się pomóc w urzeczywistnieniu Twoich planów.