Oferujemy druk oraz montaż wysokiej jakości fototapet oraz innych aplikacji ściennych. Posiadamy własny ploter drukujący z serii HP Latex, o szerokości druku do 160cm, Ploter tnący o szerokości 130cm oraz ploter do wycinania po obrysie z laserowym systemem pozycjonowania.


Ekologia, Jakość i Wytrzymałość

Największą zaletą druku w technologii latexowej, jest to, że jest to obecnie najbardziej ekologiczna technologia druku. Charakteryzuje się całkowitym brakiem zapachu oraz nie wydziela żadnych szkodliwych dla zdrowia oparów, przez co jest całkowicie bezpieczna dla ludzi i zwierząt.

Wydruki w technologii lateksowej, dzięki swym właściwościom są szczególnie polecane do wewnątrz, a dzięki certyfikatom bezpieczeństwa, mogą być stosowane w budynkach służby zdrowia, żłobkach i przedszkolach. Ponadto charakteryzują się wyjątkową jakością i ostrością barw, a także są dużo bardziej odporne na ścieranie, nawet bez dodatkowego laminowania.


Druk to nie wszystko

Poza drukiem, oferujemy także wycinanie i aplikację grafik z folii ploterowej, wycinanie szablonów do malowania, a także wycinanie wszelkiego rodzaju etykiet i naklejek drukowanych i wycinanych po obrysie.